- Regisztráció

Csatlakozó, Toldó

Termék kategória (Web): CSATLAKOZÓ - OPTIKAI
 Rendezés
8termék
Bruttó ár
Opt. csatlakozó MM LC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [16718]
16718, szimpla; Bekötési mód: gyors - csatos rögzítésű, előcsiszolt, OM3-as,csak 900u-os szálvédelemmel el
raktáron
Opt. csatlakozó MM SC DLX ragasztható patch 3mm OEM *[13978] 
Termékkód (AA):13978; Csatl. fajtája: SC/PC, dupla; Bekötési mód: ragasztható, 3mm átmérőjű patch kábelhez, OM2-es
raktáron
Opt. csatlakozó SM LC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [13096]
13096, szimpla; Bekötési mód: gyors - csatos rögzítésű, előcsiszolt
raktáron
Opt. csatlakozó SM SC/APC SLX gyors, előcsiszolt OptiC *[15131] 
fast sc, szimpla; Bekötési mód: gyors csavaros rögzítésű, előcsiszolt, benyomós rögzítőkengyeles
raktáron
Opt. csatlakozó SM SC/APC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [17412]
fast sc, szimpla; Bekötési mód: gyors csavaros rögzítésű, előcsiszolt, ráhúzós rögzítőkengyeles
raktáron
Opt. csatlakozó SM SC SLX ragasztható pigtail 0,9mm OEM *[12670] 
Termékkód (AA):12670; Csatl. fajtája: SC/PC, szimpla; Bekötési mód: ragasztható, 0,9mm átmérőjű pigtail kábelhez
raktáron
Opt. csatlakozó SM SC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC (12587)
fast sc, szimpla; Bekötési mód: gyors csavaros rögzítésű, előcsiszolt
raktáron
Opt. csatlakozó SM ST SLX ragasztható patch 3mm OEM [14694]
Termékkód (AA):14694, szimpla; Bekötési mód: ragasztható, 3mm átmérőjű patch kábelhez
Kérjen ajánlatot!