- Regisztráció

ÁLLÁSAJÁNLAT!

2019.05.20.

Vevőszolgálati munkatárs

Kit keresünk?

Egy lelkes, dinamikus munkatársat, aki a csapatunk oszlopos tagjává válik.
Aki szereti a sokszínű és változatos feladatokat, kihívásokat, a kreatív, logikus, tiszta gondolkodás és megvalósítás folyamataiban örömét leli, kitartva a teljes megvalósításig.
Akinek a hatékony értékesítés és annak lehetőségei, újabb és újabb megoldások alkalmazása is az érdeklődési körei közé tartozik. Akit foglalkoztat és lelkesedéssel tölt el, hogy újabb műszaki fejlesztéseket, technológiákat próbálhat ki, és a szerzett ismeretek átadása inspiráló.

Munkakör leírása, feladatok

  • beérkező ajánlatkérések kezelése, elkészítése
  • rendelések felvétele
  • számlázási feladatok ellátása
  • későbbiekben: a szükséges szakmai segítség biztosítása ügyfeleinknek
  • új termékek kipróbálása, tesztelése...

Szakmai és egyéb elvárások

  • érettségi
  • hálózat-informatikai termékek és technológiák alapismerete
  • számítógépkezelési alapismeretek
  • segítőkészség, türelem
  • hatékony kommunikáció
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent a műszaki előképzettség, aktív érdeklődés az informatika és adatátviteli megoldások iránt.

Munkavégzés helyszíne

  • Budapest, Soroksári út 48. Hungária Malomudvar
  • megközelíthető számos tömegközlekedési eszközzel - villamos, busz, HÉV megálló pár perc sétányira

Küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a szemelyzet@agendaage.hu e-mail címre.