- Regisztráció

<< Vissza

Termékbemutató videósorozatot indítunk!

2019.10.11.

Grandway

 

Grandway termékbemutató videósorozatot indítunk!

Minden héten új videót osztunk meg! 
Az első az FHO5000 OTDR termékcsalád.

 

YouTube - Agenda-Age | Grandway FHO5000 OTDR

Tekintse meg videónkat a YouTube csatornánkon!

YouTube - Agenda-Age | Grandway FHO5000 OTDR

 

FHO5000

A Grandway FHO5000 OTDR készüléket széleskörű alkalmazhatóság jellemzi. Beépített optikai teljesítménymérővel és beépített hibakereső, ellenőrző, azonosító lézerrel rendelkezik. Nagy méretű, nagy felbontású, emelt fényerejű kijelzője megkönnyíti a munkavégzést terepen is. Opcionális lehetőségek: mérő lézer-fényforrás, digitális mikroszkóp csatlakoztatási lehetőség.

Részletes leírást a termékcsaládról itt talál!>>

Teljesen magyar nyelvű menüvel és használati útmutatóval, valódi magyarországi garanciával és szervízháttérrel!

 


 

Grandway FHO5000 tartozékok

Tartozékok:

  • alapműszer
  • hordtáska
  • 2 db marok-pánt a műszerhez
  • 10V 4A tápegység
  • Lithium Ion 7,4V 4,4Ah akkumulátor
  • micro USB/USB-A kábel
  • felhasználó útmutató angol és
  • részletes magyar nyelvű használati útmutató
  • minőségi bizonyítvány (ellenőrzési adatlap)
  • CD lemez - OTDR mérési analizátor szoftver 

Tekintse meg a termékcsalád 4 modelljét:

Grandway FHO5000

OTDR 1310/1550/1625 nm FHO5000-t40F-LS-PM-SC/UPC [15919]

  • csatlakozó fajtája: SC/UPC
  • mérési tartomány: 1310/1550/1625nm; 40/38/38dB; 4-240km +VFL, +OPM

OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD21-LS-PM-TS-FM-SC [16301]

  • csatlakozó fajtája: SC/UPC (MM/SM)
  • mérési tartomány: 850/1300 nm; 19/21dB +1310/1550nm 35/33dB 4m-240km+VFL+OPM

FHO5000 csatlakozók

OTDR 1310/1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC-HUN+ Grandway [16307]

  • csatlakozó fajtája: SC/UPC
  • mérési tartomány: 1310/1550nm 35/33dB 4-240km +VFL, +OPM

OTDR 1310/1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-FC Grandway *[15503]

  • *kifutó termék!
  • csatlakozó fajtája: FC/UPC
  • mérési tartomány: 1310/1550nm 35/33dB 4-240km +VFL, +OPM

 

Jövő héten újabb videóval készülünk!
 


Termékeink budapesti bemutatótermünkben megtekinthetőek és kipróbálhatóak!

 

Tekintse meg további videóinkat a YouTube csatornánkon!

YouTube - Agenda-Age

Kövesse minket különleges ajánlatainkért a Facebook-on!

Facebook - Agenda-Age