- Regisztráció

<< Vissza

Megjelent videósorozatunk következő része!

2019.10.25.

Grandway

 

Megjelent Grandway termékbemutató videósorozatunk következő része!

Ezen a héten az FHP2A04 Optikai teljesítménymérő műszert mutatjuk be!
 

YouTube - Agenda-Age | Grandway FHP2A04

 

Tekintse meg videónkat a YouTube csatornánkon!

YouTube - Agenda-Age | Grandway FHO5000 OTDR

Grandway FHP2A04

Az FHP2A04 műszer az optikai hálózatok teljesítményét és csillapítását képes pontosan megmérni. A kézben való alkalmazást kényelmessé teszi ergonómikus kialakítása, illetve asztalon is praktikus a mérés, mivel kitámasztható.

 

Teljesen magyar nyelvű használati útmutatóval, valódi magyarországi garanciával és szervízháttérrel!

 


Grandway FHP2A04 tartozékok

Tartozékok:

  • 2 db NiMH akkumulátor (AA 2500 mAh)
  • SC mérőfej
  • USB/miniUSB adatkábel
  • Szoftver CD
  • Minőségi bizonylat
  • Hordtáska

Tekintse meg a termékcsalád modelljét:

Grandway FHP2A04 csatlakozó

 

Optikai teljesítmény- / csillapításmérő FHP2A04 Grandway [15434]

  • OPM hullámhosszok: /1300/1310/1490/1550/1625/850 nm
  • OPM méréshatár: -70 / +10 dBm
  • Beépített memória
  • Garancia 24 hónap

 

Grandway FHP2A04

 

Jövő héten újabb videóval készülünk!
 


Tekintse meg előző heti videónkat, ha még nem látta!

FHO3000 OTDR Termékcsalád
 

YouTube - Agenda-Age | Grandway FHP2A04
 

YT - Agenda-Age | FHO5000 termékbemutató

 

Részletes leírást a termékcsaládról itt talál!>>

Grandway FHO3000

 

OTDR 1310/1550 nm FHO3000-D35-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [16306]

  • csatlakozó fajtája: SC/UPC
  • kalibrált hullámhosszok: 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650 nm
  • dinamika tartomány: 35/33 dBm

OTDR 1310/1550 nm FHO3000-D26-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [16135]

  • csatlakozó fajtája: SC/UPC
  • kalibrált hullámhosszok: 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650 nm
  • dinamika tartomány: 26/24 dBm

 


 

Termékeink budapesti bemutatótermünkben megtekinthetőek és kipróbálhatóak!

 

Tekintse meg további videóinkat a YouTube csatornánkon!

YouTube - Agenda-Age

Kövesse minket különleges ajánlatainkért a Facebook-on!

Facebook - Agenda-Age