- Regisztráció

<< Vissza

Optikai HDMI konverter - Videó!

2020.02.18.

HDMI + 2x2 audio csatornás + RS485 Optikai Konverter

 

Új  videónkban bemutatjuk működését!

 

CRED HDMI konverter bemutató videó | YT Agenda-Age

Tovább a videóhoz!

 

A távolság és a rendszer csillapításának növelésével szemléltetjük a konverter kiváló, késleltetés és minőségromlás nélküli működését, illetve az audio átvitel lehetőségeit is.

 

A videóban szereplő termék:

Konverter SFP/HDMI CF-HD9801 CRD [15223]

CRED HDMI konverter

 

  • Támogatott felbontások: 1080p 1920x1080 / 1920x1200 @ 60/50/30/25/24 Hz, 1080 I @ 60/50Hz, 720p 1280x720 @ 60/50 Hz
  • Támogatott HDMI szabványok: 1.1, 1.2, 1.3, 1.4
  • Multi- és Singlemódosú rendszerekhez is
  • Cserélhető SFP modul
  • SM átvitel esetén 20 km, de akár 60 km vagy nagyobb távolságra is

Tekintse meg webáruházunkban!

 


Optikai konverter SFP/RJ45 PoE CRD [16806]

CRED konverter [16806]

  • SMSFP/RJ45 aljzat
  • ipari kivitel
  • 20 km hatótávolság
  • PoE típus: PoE+ 30W/port (Ultra High PoE) - IEEE 802.3at-2type- | 30W teljesítmény
  • rendelhető 40, 60, 80 km-es verzió is

 

Optikai konverter MM SC dlx/RJ45 CRD [16655]

CRED konverter [16655]

  • Multimódosú
  • SC dlx/RJ45 aljzat
  • TX/RX hullmáhossz 850nm
  • Fém házas kivitel

 

Tekintse meg teljes konverter kínálatunkat webáruházunkban!

Konverterek webáruházunkban

Tekintse meg teljes kínálatunkat webáruházunkban

 


A videóban szereplő műszer:

Grandway FHO5000 OTDR

GrandwayFHO5000 OTDR 

Tekintse meg webáruházunkban!   Tekintse meg a részletes leírást

 


A YouTube csatornánkon még több videót talál!

YouTube | Agenda-Age

YT | Agenda-Age