- Regisztráció

<< Vissza

Kiárusítás!

2020.06.24.

Utolsó darabok kedvező áron!*

*Mintadarabok kiárusítása, az akció csak a készlet erejéig érvényes!

Tekintse meg bemutató termünkben!

_________________

Optikai kötéstartó kazetta 12szálas (h/gyt) OptiC [17078]

690 Ft + Áfa

12 szálas kötéstartó kazetta

  • Szálak száma: 12
  • Levehető fedél

_________________

Optikai kötéstartó kazetta 24/12 szálas (h/gyt) OptiC [17077]

749 Ft + Áfa

17077 kötéstartó kazetta

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
  • Levehető fedél, sorolható

_________________

Optikai kötődoboz 12szálas, 8 portos, kültéri OptiC [17049]

2 490 Ft + Áfa

17049 Kötődoboz

  • 12 szálas, 8 portos
  • Kültéri, beépített kötéstartó kazetta, zárható

_________________

Optikai kötődoboz 24/12szálas (h/gyt) kül-/beltéri OptiC [17080]

8 490 Ft + Áfa

17080 kötődoboz

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
  • Kül-/beltéri, zárható, falra és oszlopra szerelhető

_________________

Optikai kötődoboz 24/12 szálas (h/gyt) kül-/beltéri Optic [17090]

5 990 Ft + Áfa

17090 optikai kötődoboz

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
  • Kül-/beltéri, zárható, falra és oszlopra szerelhető

_________________

Optikai kötődoboz 24/12szálas (h/gyt) kül-/beltéri OptiC[17075]

6 990 Ft + Áfa

17075 optikai kötődoboz

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
  • Kül-/beltéri, falra és oszlopra szerelhető

_________________

Optikai kötődoboz 24/12 szálas (h/gyt) kül-/beltéri Optic [17087] 

7 490 Ft + Áfa

17087 optikai kötődoboz

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
     
  • Kül-/beltéri, falra és oszlopra szerelhető

_________________

 Optikai kötődoboz 24/12 szálas (h/gyt) kül-/beltéri Optic [17088] 

7 490 Ft + Áfa

17088 optikai kötődoboz

  • Szálak száma: 24db hegesztésvédő zsugorcső / 12db száltoldó
     
  • Kül-/beltéri, falra és oszlopra szerelhető

 

_________________

Tekintse meg további akcióinkat!

 

 

  Betűző szerszám fej 110 GALAXY *[1548]

Fogó krimpelő+csupaszoló 6 HT-2096C HANLONG *[4038]  OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC-HUN+ Grandway [16307]

Switch 1G 10p (8x100M/1G RJ45 PoE+2x100M/1G SFP) PFS4210-8GT-150 Dahua [16488]  Switch 1G 6p (4x100M/1G RJ45+2x1G SFP) WT-8110G-24-SFP-AS v1 WT *[17344]

Switch 1G 6p (4x100M/1G RJ45+2x1G SFP) WT-8110G-24-SFP-AS v2 WT *[15846]  Switch 1G 24p (24x100M/1G RJ45) GS1900-24E ZyXEL [14246]

Tekintse meg a teljes akciós kínálatunkat webáruházunkban!

Tovább a webáruházunkba!