- Regisztráció

Ne maradjon le nyári akcióinkról!

2020.08.18.

Nyári akciók!*

akció

 

*Érvényes: 2020. 08. 18. - a készlet erejéig!

 

Tekintse meg a teljes akciós kínálatunkat!

Látogasson el weboldalunkra vagy töltse le teljes listánkat!

Látogasson el weboldalunkra! Töltse le listánkat!

__________________________

 

Fogó krimpelő+csupaszoló 6 HT-2096C HANLONG *[4038]  OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC-HUN+ Grandway [16307]

SFP+ modul SM 10G 80km LC dlx DDM (WT-SFP+-ZR-C) WT *[12623]  Opt. adapter MM beige LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341]

Switch 1G 6p (4x100M/1G RJ45+2x1G SFP) WT-8110G-24-SFP-AS v2 WT *[15846] Csőtisztító drótkefe Estiare [12339]

 

Tekintse meg a teljes akciós kínálatunkat webáruházunkban!

Látogasson el weboldalunkra vagy töltse le teljes listánkat!

Látogasson el weboldalunkra!  Töltse le listánkat!

 

 

 

on