- Regisztráció

Készletkisöprő akcióink!

2020.09.08.

Készletkisöprő akcióink!

*Érvényes: 2018.09.09-től a készlet erejéig!

 

Tekintse meg a teljes akciós kínálatunkat!

Látogasson el weboldalunkra vagy töltse le a teljes listát.

Látogasson el weboldalunkra! Töltse le listánkat!

 

Bemutatótermünkben termékeink személyesen kipróbálhatóak és megtekinthetőek!

Nyitvatartásunk változatlan!

Elérhetőségeink

Mindent megteszünk, hogy biztonságban látogathassanak meg minket, az egészégügyi előírások betartásával.

__________________________

 

Opt. kötődoboz 24szálas 16/32portos [17045]  Opt konverter 100M/1G 11912

SFP+ modul SM 10G 80km LC dlx DDM (WT-SFP+-ZR-C) WT *[12623]  Opt. adapter MM beige LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341]

Switch 1G 6p (4x100M/1G RJ45+2x1G SFP) WT-8110G-24-SFP-AS v2 WT *[15846]  Optikai szálvizsgáló mikroszkóp [12755]

 

Tekintse meg a teljes akciós kínálatunkat weboldalunkon vagy töltse le a teljes listát!

Látogasson el weboldalunkra!  Töltse le listánkat!

 

 

on