- Regisztráció

 

 

Akciós termékismertető 

Akciós termékeink, linkekkel és árakkal
Folyamatosan igyekszünk a listát frissen tartani, így ide visszalátogatva, mindig megtekinthetőek és letölthetőek excel formátumban!
 

>> Letölthető excel formátum <<

 

A lenti árak nettó forintban értendőek!

Termék megnevezés/WEB Áruház link Eredeti viszonteladói ár   Akciós ár    
Akkumulátor 12 V 5.4 Ah LTX12-5.4 T2 Leaftron [13594] 5 544 3 990
Betűző szerszám fej 110-es GALAXY *[1548] 1 507 990

Fogó krimpelő+csupaszoló 6 HT-2096C HANLONG *[4038]

Már csak 1 db készleten!

2 175 1 490
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kül-/beltéri LSOH fekete Fibrain *[15240] 421 400
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri LSOH viola OptiC *[15246] 687 600
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri PE fekete Brand-Rex *[15466] 700 600
Kábel opt. SM 9/125 24ér kültéri PE fekete GYFTY-24F OptiC *[13421] 193 160

Kábelbehúzó 11,0mm 100m üvegszál PP 3.1115.100 Estiare [15514]

Már csak 1 db készleten!

231 642 199 990

Kábelbehúzó 11,0mm 150m üvegszál PP 3.1100.150 Estiare [13938]

Már csak 1 db készleten!

205 705 199 990

Kábelbehúzó 11,0mm 250m üvegszál PP 3.1112.250 Estiare [12305]

Már csak 1 db készleten!

402 335 349 990
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 csavaros Zifor *[3856] 265 225
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimpelhető Zifor *[3860] 631 225
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 csavaros Zifor *[3855] 996 350
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3862] 634 315
Koax csatlakozó N aljzat forrasztható, beépíthető OEM *[3857] 388 199
Koax csatlakozó N dugó 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3874] 800 375
Koax csatlakozó RPSMA dugó 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimp. Zifor *[3883] 508 275
Koax csatlakozó RPTNC aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240//RG223 krimp. Zifor *[3886] 263 199
Opt. adapter MM OM2 LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341] 371 290
Opt. adapter MM OM2 SC/PC - SC/PC DLX OptiC *[12758] 236 185

Opt. adapter MM OM2 SC/PC - SC/PC SLX OptiC *[12757]

Már csak 1 db készleten!

145 110

Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OEM [15724]

Már csak 4 db készleten!

245 119

Opt. adapter SM E2000/APC - E2000/APC SLX R&M *[9379]

Már csak 2 db készleten!

2 626 1 240
Opt. adapter SM FC/PC - FC/PC D típusú SLX OEM *[13415] 258 219

Optikai szálvizsgáló mikroszkóp kézi CL-400R Lumen [12766]

Már csak 4 db készleten!

45 220 39 990
Optikai teljesítménymérő OPM-B OptiC *[14845] 24 545 19 900

OTDR 1310/1550nm FHO3000-D26-VFL-PM-FC Grandway *[15257]

Már csak 1 szett készleten!

386 320 349 000

OTDR 1310/1550nm FHO3000-D35-VFL-PM-FC Grandway *[15173]

Már csak 1 szett készleten!

562 679 529 000

OTDR 1310/1550nm FHO5000-D40-LS-PM-TS-FM-FC Grandway *[15691]

Már csak 1 szett készleten!

873 087 799 990

Patch kábel MM 50/125 (OM4) LC/UPC < > LC/UPC DLX 3m OEM *[15384]

Már csak 4 db készleten!

3 257 1 990
Patch összekötő RJ12 (6P6C) Cat3 UTP GALAXY *[7656] 172 80
Polírozó korong optikai LC fém OptiC *[14576] 5 565 1 290
Polírozó korong optikai SC/FC fém OptiC *[9288] 5 566 990
Polírozó korong optikai ST fém GALAXY *[9287] 5 566 990

SFP modul SM 1.25G 40km LC dlx (SM40 LC) OptiC *[15553]

Már csak 1 db készleten!

6 225 3 990
SFP modul SM 1.25G 100km LC dlx DDM (WTPD-G59-100-D-C) WT *[16025] 28 885 16 990

SFP modul SM 1.25G 120km LC BiDi DDM (WTPS-G45/G54-10L-D-C) WT [16031]

Már csak 2 pár készleten!

53 840 29 990

Switch 100M 5p (4x100M RJ45 PoE+1x100M RJ45) DS-3E0105P-E Hikvision [16061]

Már csak 3 db készleten!

11 462 10 490
Switch 100M 5p (4x100M RJ45 PoE+1x100M RJ45) DS-3E0105P-E/M Hikvision [16060] 9 456 8 790
Switch 100M 5p (5x100M RJ45) ES-105A v3 ZyXEL [15662] 3 111 2 750
Switch 100M 8p (4x100M RJ45 PoE+4x100M RJ45) ES1100-8P ZyXEL [13168] 22 018 21 000

Switch 1G 28p (24x100M/1G RJ45 PoE+4x1G SFP/RJ45) GS2210-24HP ZyXEL [14258]

Már csak 2 db készleten!

169 551 149 990
Szerszámkészlet Ethernet hálózatépítő NF-1206 Noyafa [15623] 9 836 6 990
Szerszámkészlet Ethernet hálózatépítő NTK-01 (DL-4681K) GALAXY *[6227] 13 890 11 490

Szerszámkészlet Ethernet hálózatépítő NTK-03 (DL-110K) GALAXY *[6229]

Már csak 2 db készleten!

18 455 14 990
Szerszámkészlet optikai hálózatépítő FOTK-01 (HT-K3032) HANLONG *[6226] 30 643 24 990
Telefon kábel Y adapter 1/4xRJ45 CAT3 UTP UTel4 GALAXY *[6070] 1 709 899
Teszter RJ45/RJ12/RJ11/BNC TL-205 GALAXY *[6371] 6 676 4 990
USB kábel összekötő A - A (M/M) 1m fehér Uniclass *[7002] 440 50

A fenti árak nettó forintban értendőek!

További akcióinkat tekintse meg az alábbi linkeken:

Kábel Cat6 UTP fali LSZH 305m fehér DH-PFM923l-6UN-C Dahua [7065]

Switch  1G 18p (16x10/100M RJ45 PoE+1G RJ45/SFP) PFS3117-16ET-135 Dahua [16478]

Az árak megtekintéséhez jelentkezzen be weboldalunkon!

Visszajelzés küldése közvetlenül e-mailben >>
(alapértelmett levelezőprogrammal)

>> Letölthető Excel formátum <<