- Regisztráció

Börze

 Rendezés
1 - 24 / 45termék
Bruttó ár
Asztali alj. elektr.+adat (Shuko/RJ45Cat6FTP/USB) 3p fekete APower *[13073] 
13073, Asztali aljzat, külső fólia árnyékolás FTP; Csatl. fajtája: CEE7/4 (DIN49440), Universal Serial Bus 2.0, RJ45 (8P8C); Telepítés: asztali, APowe
raktáron
Elosztó rack 19" 10xC13 forgatható, fekete/alu APower [15567] 
PDU (Power Distribution Unit) - Elosztó, 1U; Csatl. száma: 10 db; Csatl. fajtája: műszer aljzat (IEC C13), 3x1,5mm2 betáp. kábellel, forgatható; Telep
raktáron
Fali aljzat Üres 4p EXW *[16387] 
16387, Fali aljzat; Portok száma: 4; Csatl. fajtája: Keystone modulok számára; Telepítés: fali, EXW
raktáron
Kábel Cat6   UTP fali  PVC 305m kék UCC411111 AFL Hyperscale *[18363] 
18363, Rézkábel; Kompatibilitás: Cat6/Cat5E, árnyékolás nélküli UTP, fali; Sávszéles.: 250MHz; Tűzvédelmi kat: Eca, tiszta vörösréz (Cu), AWG23 (0,26
rendelésre
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  2ér beltéri fémes rágcsálóvédett OEM *[15908] 
MM, OM3, 2ér, fémes rágcsálóvédett.
raktáron
Kábel opt. SM 9/125 12ér kül-/beltéri LSFROH tűzálló KELine [18069] 
18069, Kábel optikai, G.652D (OS2) SM 9/125, 12, kül- és beltéri felhasználásra; Telepítés: védőcsőbe, kábelcsatornába, lángálló kábelköpeny, központi
raktáron
Kábel opt. SM 9/125 24ér kül-/beltéri/lég (MicroADSS-HD) LSZH TL [17248] 
17248, Kábel optikai, G.657.A2 SM 9/125, 24, levegőben történő átfeszítésre, kül- és beltéri felhasználásra; Telepítés: védőcsőbe, oszlopra, kábelcsat
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimpelhető Zifor *[3860] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 csavaros Zifor *[3855] 
Kábel kompatibilitás: 2.7/7.3AF koaxiális kábelre, H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, LMR600, H-2000
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3862] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat forrasztható, beépíthető OEM *[3857] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RG59, RG6, RG58, RF240, H-155 koaxiális kábelre, beépítheto
raktáron
Koax csatlakozó N dugó 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3874] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Modulár betét RJ12 Cat3  UTP 90° sz.n. GALAXY *[4463] 
4463, Keystone modul, patch panel rezes BETÉT; Csatl. fajtája: 6P6C aljzat/betűzős; kateg.:Cat3, árnyékolatlan UTP, fali kábelre; Bekötés: szerszám né
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat5E SFTP  90° GALAXY *[4468] 
4468, Keystone modul, patch panel rezes BETÉT; Csatl. fajtája: 8P8C aljzat/betűzős; kateg.:Ethernet IEEE 802.3 - Cat5E, SFTP, fali kábelre; Bekötés: 1
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat5E SFTP  90° sz.n. GALAXY *[8621] 
8621, Keystone modul, patch panel rezes BETÉT; Csatl. fajtája: RJ45 aljzat; kateg.:Ethernet IEEE 802.3 - Cat5E, SFTP, fali kábelre; Bekötés: szerszám
raktáron
Modulár dugó RJ45 Cat6  UTP patch 50µ" GALAXY *[15012] 
15012, Modulár dugó; Csatl. fajtája: RJ45; kateg.: Ethernet IEEE 802.3 - Cat6, árnyékolatlan UTP, patch kábelre; Beköt.: 8P8C; Kábel ér szig. átm. max
raktáron
Opt. adapter SM FC/PC - FC/PC SLX OptiC *[14670] 
14670, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: FC/PC - FC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM
raktáron
Patch kábel Cat6 U/FTP 40m  szürke OEM [18357] 
18357, Réz patch kábel; kateg.: Ethernet IEEE 802.3 - Cat6, érpárankénti fólia árnyékolás U/FTP
raktáron
Patch kábel Cat6 U/FTP  4m  szürke OEM [18358] 
18358, Réz patch kábel; kateg.: Ethernet IEEE 802.3 - Cat6, érpárankénti fólia árnyékolás U/FTP
raktáron
Patch panel BNC 12p rack 19" 1U GALAXY *[7947] 
Termékkód (AA):7947; Csatl. fajtája: BNC; Telepítés: 19"-os rack
raktáron
Patch panel BNC 24p rack 19" 2U GALAXY *[7949] 
Termékkód (AA):7949; Csatl. fajtája: BNC; Telepítés: 19"-os rack
raktáron
Patch panel BNC 32p rack 19" 2U GALAXY *[7950] 
Termékkód (AA):7950; Csatl. fajtája: BNC; Telepítés: 19"-os rack
raktáron
Patch panel Cat5E  UTP 24p fali/rack 19" 2U 180° GALAXY *[1674] 
UTP (nem árnyékolt), 110/LSA-Plus (Krone) tűzési rendszer, Falra telepíthető és 19"-os rack-be is beépíthető, Tűzési irány: hátulról tűzhető
raktáron
 
1/2.oldal