- Regisztráció

Börze

1 - 24 / 59termék
Bruttó ár 
Csere fej - csőtisztító drótkefe M12 D100 4.4001.000 Estiare [12339] 
Termékkód (AA): 12339, AKCIÓS! Csak a készlet erejéig!; Külső átmérő: 100 mm, M12-es. Cső- és kéménytisztításhoz; Termékkód (gyártói): 4.4001.000
raktáron
Fali aljzat Üres 4p EXW *[16387] 
Termékkód (AA):16387; Portok száma: 4; Csatl. fajtája: Keystone modulok számára; Kompatibilitás: Csak UTP 180°-os betétekhez
raktáron
Fogó krimpelő+csupaszoló 6 HT-2096C HANLONG *[4038] 
6-os (RJ12, RJ13) modulár dugókhoz
raktáron
Fogó krimpelő+csupaszoló 8 HT-210C HANLONG *[4043] 
8/8-as (RJ45) modulár dugókhoz
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kültéri PE fekete GYFTY-12F OM3 OptiC *[15143] 
Telepítés: közműalagútba, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kül-/beltéri fek.GFOM3UNI24LU Brand-Rex *[15704] 
Telepítés: közműalagútba, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kültéri PE fekete Fibrain *[15734] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri LSOH viola OptiC *[15246] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri PE fekete Brand-Rex *[15466] 
Telepítés: közműalagútba, behúzókábel, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM4)  8ér kül-/beltéri LSOH viola OptiC *[15321] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 csavaros Zifor *[3856] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimpelhető Zifor *[3860] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 csavaros Zifor *[3855] 
Kábel kompatibilitás: 2.7/7.3AF koaxiális kábelre, H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, LMR600, H-2000
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3862] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat forrasztható, beépíthető OEM *[3857] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RG59, RG6, RG58, RF240, H-155 koaxiális kábelre, beépítheto
raktáron
Koax csatlakozó N dugó 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3874] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó RPSMA dugó 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimp. Zifor *[3883] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Konverter  SFP/SFP  1G/1G WT-8110G-SS WT *[11911] 
Termékkód (AA): 11911; kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./SFP alj.; Kivitel: tokozott kivitel (fém házas), standard méretű
raktáron
Opt. adapter MM beige LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341] 
multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
raktáron
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC DLX OptiC *[12758] 
multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
raktáron
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OEM *[15724] 
multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
raktáron
   

on