- Regisztráció

Börze

 Rendezés
1 - 24 / 47termék
Bruttó ár
Akkubank rack 19"  2U 96V (56Ah) BBR2 Aplus *[16696] 
UPS Akkubank; Telepítés: 19"-os rack
raktáron
Asztali alj. elektr.+adat (Shuko/RJ45Cat6FTP/USB) 3p fekete APower *[13073] 
Termékkód (AA):13073, külső fólia árnyékolás; Csatl. fajtája: RJ45 (8P8C), CEE7/4 (DIN49440), Universal Serial Bus 2.0
raktáron
Elosztó asztali (4xSchuko) APower *[16843] 
Csatl. száma: 4 db; Csatl. fajtája: CEE7/4 (DIN49440); Márka: APower
raktáron
Elosztó asztali (4xSchuko) APower *[16844] 
Csatl. száma: 4 db; Csatl. fajtája: CEE7/4 (DIN49440); Márka: APower
raktáron
Elosztó rack 19"  6xSchuko FI relés fekete/alu APower *[13050] 
PDU (Power Distribution Unit); Csatl. száma: 6 db; Csatl. fajtája: CEE7/4 (DIN49440), FI relés, kapcsolóként használtó megszakítóval; Márka: APower
raktáron
Fali aljzat Üres 4p EXW *[16387] 
Termékkód (AA):16387; Portok száma: 4; Csatl. fajtája: Keystone modulok számára
raktáron
Fali kábel toldó Cat6 SFTP EXW *[16434] 
betűzős (110+Krone); Csatl. fajtája: betűzős; Bekötés: 110 és Krone (LSA) szerszámmal is, felülről szerelhető
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kültéri PE fekete Fibrain *[15734] 
Telepítés: közműalagútba, központi csöves, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 csavaros Zifor *[3856] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 1.35L/1.42/H155/RF240/RG223 krimpelhető Zifor *[3860] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RF240, H-155 koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 csavaros Zifor *[3855] 
Kábel kompatibilitás: 2.7/7.3AF koaxiális kábelre, H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, LMR600, H-2000
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3862] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Koax csatlakozó N aljzat forrasztható, beépíthető OEM *[3857] 
Kábel kompatibilitás: RG223, 1.42/3.8AF koaxiális kábelre, 1.35L/3.6AF koaxiális kábelre, RG59, RG6, RG58, RF240, H-155 koaxiális kábelre, beépítheto
raktáron
Koax csatlakozó N dugó 2.7/H500/H1000 krimpelhető Zifor *[3874] 
Kábel kompatibilitás: H-1000 koaxiális kábelre, H-500 koaxiális kábelre, 2.7/7.3AF koaxiális kábelre
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat5E SFTP  90° GALAXY *[4468] 
Keystone modul; Csatl. fajtája: RJ45 (8P8C); Bekötés: 110 és Krone (LSA) szerszámmal is, felülről szerelhető
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat5E SFTP  90° sz.n. GALAXY *[8621] 
Keystone modul; Csatl. fajtája: RJ45 (8P8C); Bekötés: szerszám nélkül is szerelhető, felülről szerelhető
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat5E  UTP  90° fekete GALAXY [4471]
Keystone modul; Csatl. fajtája: RJ45 (8P8C), árnyékolatlan; Bekötés: 110 és Krone (LSA) szerszámmal is, felülről szerelhető
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat6 SFTP  90° GALAXY *[4477] 
Keystone modul; Csatl. fajtája: 8P8C aljzat/betűzős; Bekötés: 110 és Krone (LSA) szerszámmal is, felülről szerelhető
raktáron
Modulár betét RJ45 Cat6 SFTP  90° sz.n. GALAXY *[8625] 
Keystone modul; Csatl. fajtája: 8P8C aljzat/betűzős; Bekötés: szerszám nélkül is szerelhető, felülről szerelhető
raktáron
Modulár dugó RJ45 Cat6  UTP patch 30µ" GALAXY *[15011] 
15011, AKCIÓS! Csak a készlet erejéig!, árnyékolatlan, patch kábelre; Beköt.: 8P8C; Kábel ér szig. átm. max.: 1,1 mm
raktáron
Modulár dugó RJ45 Cat6  UTP patch 50µ" GALAXY *[15012] 
15012, AKCIÓS! Csak a készlet erejéig!, árnyékolatlan, patch kábelre; Beköt.: 8P8C; Kábel ér szig. átm. max.: 1,1 mm
raktáron
Opt. adapter SM FC/PC - FC/PC SLX OptiC *[14670] 
mono módusú; Csatl. fajtája: FC/PC - FC/PC, szimpla
raktáron
Opt. konverter MM 100M 2km 1310nm SCdlx/100M RJ45 8110MA-11-2 WT *[12603] 
Termékkód (AA): 12603, média konverter; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Hatótáv: 2 km; Kivitel: tokoz
raktáron
 
1/2.oldal