- Regisztráció

SFP Modul

 Rendezés
1 - 24 / 51termék
Bruttó ár
QSFP+ modul MM  40G 0,1km LC dlx DDM (QSFP-40G-SR-BD) CRD [17660] 
40Gbps-os SFP modul, multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,1 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártó
raktáron
QSFP modul SM 100G 10km LC dlx DDM (QSFP28-100G-LR4) CRD [16624]
mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 10 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói): QSFP28-100G-LR4
35 napon belül
 SFP modul átprogramozás AA [13457]
A kiválasztott optikai vagy RJ-45-ös SFP modul átprogramozása a megfelelő kompatibilitásra.
1 napon belül
SFP+ modul MM 10G 0,3km LC dlx 850nm DDM (CE-SFP+10G-SR) CRD [16627]
10Gbps-os SFP modul, multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,3 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártó
raktáron
SFP+ modul MM 10G 0,3km LC dlx 850nm DDM HP (CE-SFP+10G-SR) CRD [16628]
10Gbps-os SFP modul, multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,3 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártó
raktáron
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,3 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 12 hó; Termékkód (gyártói): GPP-85192-SRCKH
Kérjen ajánlatot!
SFP+ modul MM 10G 0,3km LC dlx 850nm DDM JU (CE-SFP+10G-SR) CRD [17532]
10Gbps-os SFP modul, multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,3 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártó
raktáron
SFP  modul MM  1.25G 0,55km LC dlx 850nm DDM (GLC-SX-MMD) CRD [16613]
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,55 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói): GLC-SX-MMD
raktáron
SFP  modul MM  1.25G 0,55km LC dlx 850nm DDM (GP-8524-S5CD) Gigalight [15277]
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,55 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 12 hó; Termékkód (gyártói): GP-8524-S5CD
Kérjen ajánlatot!
SFP  modul MM  1.25G 0,55km LC dlx 850nm DDM J (GP-8524-S5CD) Gigalight [17580]
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,55 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói): GP-8524-S5CD
Kérjen ajánlatot!
SFP  modul MM  1.25G 0,55km LC dlx 850nm ipari DDM (GLC-SX-MMD-I) CRD [16625]
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 0,55 km; Kivitel: ipari kivitelű; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (g
raktáron
SFP  modul MM  1.25G 2km LC dlx DDM (GLC-SX-MMD-1310) CRD [16901]
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 2 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó
raktáron
SFP  modul MM   155M 2km LC dlx DDM (CE-GLC-FE-100FX) CRD *[16614] 
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 2 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói): CE-GLC-FE-100FX
raktáron
multi módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 2 km; Kivitel: ipari kivitelű; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyár
35 napon belül
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: 1 szálon oda-vissza; Hatótáv: 10 km; Csatl. fajtája: LC szimpla; Gar.: 36 hó
raktáron
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 10 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói)
raktáron
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: 1 szálon oda-vissza; Hatótáv: 20 km; Csatl. fajtája: LC szimpla; Gar.: 36 hó
35 napon belül
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: 1 szálon oda-vissza; Hatótáv: 40 km; Csatl. fajtája: LC szimpla; Gar.: 36 hó; Termékkód (gyártói): SFP+BX-40U
35 napon belül
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 40 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó
Kérjen ajánlatot!
SFP+ modul SM 10G  40km LC dlx DDM (WT-SFP+-ER) WT *[12622] 
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 40 km; Csatl. fajtája: LC dupla, zöld színű jelölés a modulon; Ga
raktáron
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: 1 szálon oda-vissza; Hatótáv: 60 km; Csatl. fajtája: LC szimpla; Gar.: 36 hó
35 napon belül
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 80 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 36 hó
35 napon belül
SFP+ modul SM 10G  80km LC dlx DDM (WT-SFP+-ZR-C) WT *[12623] 
10Gbps-os SFP modul, mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 80 km; Csatl. fajtája: LC dupla, zöld színű jelölés a modulon; Ga
raktáron
SFP  modul SM  1.25G 100km LC dlx DDM (WTPD-G59-100-D-C) WT *[16025] 
mono módusú; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Hatótáv: 100 km; Csatl. fajtája: LC dupla; Gar.: 12 hó; Termékkód (gyártói): WTPD-G59-100-D-C;
raktáron
 
1/3.oldal