- Regisztráció

Kábel - szerelt (patch, pigtail)

 Rendezés
1 - 24 / 109termék
Bruttó ár
0< Optikai patch és pigtail kábelek igény szerinti gyártása, rövid határidővel
Optikai patch, pigtail kábelek gyártása igény szerint. 2-3 napos határidővel.
Kérjen ajánlatot!
Opt. kábel  6ér SM 9/125 6xLC/PC < > LC/PC kültéri 30,5m (FC-SM-100) Ubiquiti 
18600, G.657.A2 SM 9/125, 2646; Érszám: 6 db; csatlakozó: LC/PC < > LC/PC, fekete, kültéri; Termékkód (gyártói): FC-SM-100, Ubiquiti
Kérjen ajánlatot!
Patch kábel MM 50/125 (OM2) ST/PC < > ST/PC DLX  1m OEM
15955, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM2), dupla - DLX; csatlakozó: ST/PC < > ST/PC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   0,5m OptiC [15605]
15605, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX  10m OptiC [15818]
15818, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX  15m OptiC [15889]
15889, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   1m OptiC [14251]
14251, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   2m OptiC [12938]
12938, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   3m OptiC [14252]
14252, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   5m OptiC [15608]
15608, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > LC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX  0,5m OptiC [16896]
16896, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX 10m OptiC [1838]
1838, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX  1m OptiC [15626]
15626, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX  2m OptiC [12765]
12765, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX  3m OptiC [14254]
14254, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > SC/UPC DLX  5m OptiC [16058]
16058, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > ST/UPC DLX 10m OptiC [16812]
16812, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > ST/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > ST/UPC DLX  1m OptiC [15607]
15607, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > ST/UPC; Köpeny: LSZH, zöld; Termékkód (gyártói): LCSTOM3DAQ1CL,
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > ST/UPC DLX  2m OptiC [12770]
12770, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > ST/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > ST/UPC DLX  3m OptiC [16811]
16811, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > ST/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > ST/UPC DLX  5m OptiC [16052]
16052, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: LC/UPC < > ST/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > SC/UPC DLX  10m OptiC [16051]
16051, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > SC/UPC DLX   1m OptiC [15578]
15578, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > SC/UPC DLX  2m OptiC [12771]
12771, Optikai patch kábel, MM 50/125 (OM3), 0,3, dupla - DLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC; Köpeny: LSZH, zöld, OptiC
raktáron
 
1/5.oldal