- Regisztráció

Kábel - szerelt (patch, pigtail)

1 - 24 / 129termék
Bruttó ár 
0< Optikai patch és pigtail kábelek igény szerinti gyártása, rövid határidővel
Optikai patch, pigtail kábelek gyártása igény szerint. 2-3 napos határidővel.
Kérjen ajánlatot!
Kábeldob hordozható 70250 Adam Hall [16528] 
Termékkód (AA):16528, kábeldob hordozható, acél, max. 150m D:6mm kábelhez
Kérjen ajánlatot!
Kábeldob hordozható 70260 Adam Hall [16776] 
max. 210m D=15mm kábelhez
Kérjen ajánlatot!
Köpeny: halogénmentes, lángálló
Kérjen ajánlatot!
Opt. szál: G.652.D (OS2), dupla
Kérjen ajánlatot!
Opt. szál: G.652.D (OS2), mobil rendezvény kábel
Kérjen ajánlatot!
Patch kábel MM 50/125 (OM3) FC/UPC < > LC/UPC DLX 20m OEM
dupla, műanyag csatlakozókkal
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   0,5m OptiC [15605]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX  10m OptiC [15818]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX  15m OptiC [15889] 
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   1m OptiC [14251]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   2m OptiC [12938]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   3m OptiC [14252]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
Patch kábel MM 50/125 (OM3) LC/UPC < > LC/UPC DLX   5m OptiC [15608]
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
dupla; Köpeny: halogénmentes, lángálló
raktáron
   

on