- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]-aOpt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]-bOpt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]-c

Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]

Elérhetőség:Raktáron
Kért mennyiség: db
Termékadatok

Cikk kód:: 17855

Opt. szál módusa: multi módusú (Multi-Mode)

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.SC/PC - SC/PC

Duplexitás: SLX (szimpla)

szín: zöld

anyaga: műanyag

Kábel kompatibilitás Ez a paraméter azt mutatja meg, hogy az adott csatlakozó mely, az Agenda-Age Kft-nél kapható kábelekre szerelhető rá. 50/125 µm MM (OM3)

Telepítés Ez a paraméter tartalmazza, hogy optimálisan hova lehet telepíteni a terméketfali aljzatba, kötődobozba, patch panelbe

Egyéb termék információ: keskeny (rögzítő fül nélküli) kivitel

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OptiC

Kapcsolódó termékek: