- Regisztráció

Teszter, Műszer

 Rendezés
1 - 24 / 65termék
Bruttó ár
Adapter FC/APC aljz. illesztő FIM-4 optikai Mikroszkóphoz Grandway [14418]
14418, Optikai mikroszkóp FC/APC adapter, Grandway
raktáron
Adapter FC/APC csatl. illesztő FIM-4 optikai Mikroszkóphoz Grandway [14720]
14720, Optikai mikroszkóp FC/APC adapter, Grandway
raktáron
Adapter FC illesztő optikai Fényforrásokhoz Grandway [15426]
15426, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
raktáron
Adapter FC illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15427]
15427, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, FHM, FHP családhoz (kivéve FHP mini), Grandway
raktáron
Adapter FC illesztő OTDR-hez Grandway [15294]
15294, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, OTDR-hez, Grandway
Kérjen ajánlatot!
Adapter LC/MU illesztő FIM-4 optikai Mikroszkóphoz Grandway [15423]
15423, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
Kérjen ajánlatot!
Adapter optikai szálillesztő mérési feladatokhoz Grandway [15932]
15932, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
Kérjen ajánlatot!
Adapter SC illesztő (LD) optikai Fényforrásokhoz Grandway [15424]
15424, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
raktáron
Adapter SC illesztő OTDR-hez Grandway [15272]
15272, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, OTDR-hez, Grandway
raktáron
Adapter SC illesztő (PD) optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15429]
15429, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, FHM, FHP családhoz (kivéve FHP mini), Grandway
raktáron
Adapter ST illesztő optikai Fényforrásokhoz Grandway [15425]
15425, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
raktáron
Adapter ST illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz OptiC *[14847] 
14847, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, OptiC
raktáron
Adapter ST illesztő OTDR-hez Grandway [15273]
15273, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, OTDR-hez, Grandway
raktáron
Adapter ST illesztő (PD) optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15428]
15428, optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, Grandway
raktáron
Opt. adapter MM/SM FC - LC/PC illesztő OptiC [14846]
LC illesztő (FC/LC átalakító)
raktáron
Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]
17559, Opt, adapter, Univerzális (MM/SM); Csatl. fajtája: FC dugó - LC/PC aljzat, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, 50/125 µm MM, Opti
raktáron
Optikai fényforrás  1310/1550nm FHS2D02F Grandway [15438]
15438, Optikai fényforrás, lézer fényforrást tartalmaz 1310nm és 1550nm hullámhosszokkal > melyek 270Kz, 1kHz, 2kHz frekvencián modulált teljesítményk
raktáron
Optikai fényforrás   850/1300/1310/1550nm FHS2Q01F Grandway [15439]
15439, Optikai fényforrás, lézer fényforrást tartalmaz 850nm, 1300nm / 1310nm és 1550nm hullámhosszokkal > melyek 270Kz, 1kHz, 2kHz frekvencián modulá
raktáron
Optikai hibakereső lézer 10mW OptiC [15018]
15018, Optikai hibakereső lézer. Optikai kábel és szálak vizuális azonosítására, hibakeresésre (törések, szakadások, nagy csillapítású pontok feltárás
raktáron
Optikai hibakereső lézer 30mW Grandway [15506]
15506, Optikai hibakereső lézer, Optikai kábel és szálak esetén a 30mW-os teljesítmény által, kifejezetten nagy távolságokra is kiválóan alkalmas vizu
raktáron
Optikai hibakereső lézer 30mW OptiC [15019]
15019, Optikai hibakereső lézer, 650nm/30mW SC/ST/FC/LC, OptiC
35 napon belül
Optikai kábelvizsgáló (szál-/jelazonosító) OFI-5 Grandway [17995]
17995, élőszálas jelvizsgáló; Élőszál vizsgáló. Szálak, vékony pigtail, patch kábelek, bontás nélküli azonosítására. Mérhető hullámhossz tartomány:
raktáron
Optikai szálvizsgáló video mikroszkóp USB-s FIM-18 Grandway [17864]
17864, Optikai mikroszkóp, kézi, 400x nagyítás; Termékkód (gyártói): FIM-18, Grandway
raktáron
Optikai szálvizsgáló video mikroszkóp USB-s FIM-4 Grandway [15403]
15403, Optikai mikroszkóp, kézi, 400x nagyítás; Termékkód (gyártói): FIM-4, Grandway
raktáron
 
1/3.oldal