- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.
Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]

Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]

Elérhetőség:Raktáron
Kért mennyiség: db
Termékadatok

Cikk kód:: 15570

Opt. szál módusa: multi módusú (Multi-Mode)

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.LC/PC - LC/PC

Duplexitás: DLX (dupla)

szín: zöld

anyaga: műanyag

Kábel kompatibilitás Ez a paraméter azt mutatja meg, hogy az adott csatlakozó mely, az Agenda-Age Kft-nél kapható kábelekre szerelhető rá. 50/125 µm MM (OM3)

Telepítés Ez a paraméter tartalmazza, hogy optimálisan hova lehet telepíteni a terméketfali aljzatba, kötődobozba, patch panelbe

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OptiC

Kapcsolódó termékek: