- Regisztráció

Konverterek optikai

 Rendezés
1 - 24 / 47termék
Bruttó ár
Hálózati kártya SFP Planet ENW-9701 Planet [16838]
16838; Port sebes.: 1000 Mbps (SFP); Adatbusz: PCI-Express; Csatl. fajtája: SFP aljzat, PC-k, szerverek közvetett (SFP modulon keresztüli), Planet
Kérjen ajánlatot!
Konverter HDMI-4K/SFP (LC slx) 20km (TX+RX-pár) CF-HD9801v2 CRD [18239]
18239, Konverter SFP/HDMI, mono módusú - SM; kom.: 1 szálon oda-vissza; Csatl. fajtája: SFP alj./HDMI alj.; Hatótáv: 20 km; Kivitel: tokozott kivitel
raktáron
Konverter  SFP/2xRJ45 1G/ 100M/1G ipari DIN IS-1SF60002 CRD [16808]
16808, konverter SFP/RJ45; sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./2xRJ45 alj.; Kivitel: ipari kivitel
35 napon belül
Konverter  SFP/HDMI CF-HD9801 CRD [15223]
15223, Konverter SFP/HDMI, Univerzális (MM/SM); sebess. max.: 10 Gb/s; kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./HDMI alj.; Hatótáv: 20 km
35 napon belül
Konverter SFP+/RJ45 10G/ 100M/1G/10G (CE-10G-01) CRD [16682]
16682, konverter SFP/RJ45; sebess. max.: 10 Gb/s; kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./RJ45 alj.; Kivitel: standard méretű, tokozott
35 napon belül
Konverter  SFP/ RJ45 1G/ 100M/1G (CE-SFP9001v3) CRD [17652]
17652, konverter SFP/RJ45; sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./RJ45 alj.; Kivitel: standard méretű
raktáron
Konverter  SFP/ RJ45 1G/ 100M/1G ipari DIN IS-1SF60001v2 CRD [18320]
18320, konverter SFP/RJ45; sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./RJ45 alj.; Hatótáv: 20 km; Kivitel:
raktáron
Konverter  SFP/ RJ45 1G/ 100M/1G kültéri RBFTC11 MikroTik
14682; kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./RJ45 alj.; Kivitel: ipari kivitelű; Termékkód (gyártói): RBFTC11, MikroTik
Kérjen ajánlatot!
Konverter  SFP/ RJ45 1G/ 100M/1G PoE ipari DIN (IPS-1SF60001) CRD [16806]
16806, konverter SFP/RJ45, Univerzális (MM/SM); sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./RJ45 alj.; Hat
raktáron
Opt. konverterház rack 19" 2U 100M/1G 14port CE-914-1A CRD [16683]
16683; Telepítés: 19"-os rack, Szimpla 230V-os tápegységgel, fém, CRED
35 napon belül
Opt. konverterház rack 19" 2U 100M/1G 14port CE-914-2A CRD [18533]
18533; Telepítés: 19"-os rack, Redundáns, 230V - Dupla Tápegységgel, fém, CRED
35 napon belül
Opt. konverter MM 100M 2km  850nm SCdlx/100M RJ45 CE-MM902 CRD [16652]
16652, média konverter, multi módusú - MM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Ha
35 napon belül
Opt. konverter MM 1G 0,55km  850nm SCdlx/100M/1G RJ45 (CE-MM9002) CRD [16655]
16655, média konverter, multi módusú - MM; sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ4
raktáron
Opt. konverter MM 1G 2km 1310nm SCdlx/100M/1G RJ45 CE-MM9002-1310 CRD [16737]
16737, média konverter, multi módusú - MM; sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ4
raktáron
Opt. konverter MM/SM 100M/1G 0,55/20km SCdlx/SCdlx MM-SM-902-85/13 CRD [16685]
16685, konverter MM-SM (850nm-1310nm), Univerzális (MM/SM); sebess. max.: 1000 Mb/s (1 Gb/s); kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája
raktáron
Opt. konverter MM/SM 100M/1G 2/100km SFP/SFP (CE-MC-SFP-SFP) CRD [18355]
18355, konverter SFP/SFP, Univerzális (MM/SM); kom.: SFP modulon keresztűl; Csatl. fajtája: SFP alj./SFP alj.; Kivitel: standard méretű, tokozott kivi
raktáron
Opt. konverter SM 100M 15km SCdlx/100M RJ45 IFT-802TS15 ipari DIN Planet
16557, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Hatótáv: 15 km; Kivi
Kérjen ajánlatot!
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/100M RJ45 CE-SM902-20 CRD [16653]
16653, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Hat
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/100M RJ45 ipari DIN IS-1F6001 CRD [16802]
16802, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Hat
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/100M RJ45 PoE ip. DIN IPS-1F6001 CRD [16825]
16825, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./RJ45 alj.; Hat
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/2x100M RJ45 ipari DIN IS-1F6002 CRD [16807]
16807, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl. fajtája: SC dlx alj./2xRJ45 alj.; H
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/4x100M RJ45 ipari DIN IS-1F6004 CRD [16810]
16810, média konverter, Optikai/Ethernet konverter+Switch, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl.
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 20km SCdlx/4x100M RJ45 PoE ip. DIN IPS-1F6004 CRD [16826]
16826, Optikai/Ethernet konverter+Switch, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: egyik szálon oda, a másikon vissza; Csatl.
35 napon belül
Opt. konverter SM 100M 25km SC BiDi/100M RJ45 CE-SM901-20A/B CRD [16654]
16654, média konverter, mono módusú - SM; sebess. max.: 100 Mbps; kom.: 1 szálon oda-vissza; Csatl. fajtája: SC slx alj./RJ45 alj.; Hatótáv: 25 km; Ki
35 napon belül
 
1/2.oldal