- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.
Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]
Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]-a

Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]

Elérhetőség:Raktáron
Kért mennyiség: db
Termékadatok

Cikk kód:: 17559

Opt. szál módusa: univerzális (MM/SM)

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.FC dugó - LC/PC aljzat

Duplexitás: SLX (szimpla)

szín: fémszínű

anyaga: fém

Kábel kompatibilitás Ez a paraméter azt mutatja meg, hogy az adott csatlakozó mely, az Agenda-Age Kft-nél kapható kábelekre szerelhető rá. 50/125 µm MM, 9/125 µm SM

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OptiC

Leírás A termékkel, vagy szolgáltatással kapcsolatos, általános információk, vagy olyan információk szövegesen megfogalmazott jellemzője, amely a többi feltüntetett paraméterből nem derül ki, de lényeges.Univerzális (MM/SM) SLX optikai adapter (átalakító) FC-ről LC-re (2,5mm/1,25mm)