- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.
Patch kábel MM 50/125 (OM3) ST/UPC < > ST/UPC DLX   5m  OptiC [16870]

Patch kábel MM 50/125 (OM3) ST/UPC < > ST/UPC DLX 5m OptiC [16870]

Elérhetőség:Raktáron
Kért mennyiség: db
 Termékadatok:  

Cikk kód: 16870

Opt. szálfajta: MM (50/125) - OM3

Beillesztési veszteség (≤dB): IL (Insertion Loss)0,3

Duplexitás: DLX (dupla)

Opt. csatlakozó: ST/UPC < > ST/UPC

Kábelköpeny anyaga A kábel legkülső védőrétegének (köpeny) anyagfajtája. Olvasson róla Tudásbázisunkban ...továbbLSZH (minimális füstkibocsájtású, halogénmentes)

Hosszúság Ez a paraméter a termék hosszúságának értékét mutatja.5 m

Átmérő (külső): 2 mm

Szín A termék színét jelöli. Minden esetben a termék külső burkolatának a domináns, vagy teljes színét.zöld

Kompatibilitás Az adott termék mely másik termékkel helyettesíthető vagy mely termékhez (termékekhez) használható.50/125 MM OM3, OM2

Megfelelőség: RoHS

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OptiC

CE tanúsítvány A termék CE (EU Declaration of Conformity) tanúsítványát mutatja meg. Egyes esetben ezek szükségesek, nagyobb beruházásoknál a műszaki ellenőr kéri be.optic/patch-pigtail-CE-hu.pdf