- Regisztráció

"optic" keresés eredménye

 Rendezés
1 - 24 / 292termék
Bruttó ár
Acél rögzítő szalag optikai kötödobozokhoz (1pár) OptiC [17091]
Termékkód (AA):17091; Telepítés: oszlopra, opt. kötödoboz oszlophoz való rögzítéséhez, fém
raktáron
Adapter LC/MU illesztő CL-400R optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12768] 
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
raktáron
Adapter SC/ST/FC illesztő CL-400 optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12767] 
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
raktáron
Adapter ST illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz OptiC *[14847] 
ST típusú illesztőfej OPM-B teljesítménymérőhöz
raktáron
Előlap 8port üres (STslx) fekete OptiC [17062]
Termékkód (AA):17062, ST csatl. számára
raktáron
Kábelcséve OptiC [17070]
Termékkód (AA):17070, normál magasságú, műanyag
raktáron
Kábelcséve OptiC [17071]
Termékkód (AA):17071, normál magasságú, műanyag
raktáron
Kábelcséve OptiC [17072]
Termékkód (AA):17072, dupla magas, műanyag
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kül-/beltéri LSOH fekete TB12OM3-Eca KELine
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, szoros illesztésű köpeny
Kérjen ajánlatot!
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kül-/beltéri LSOH Fibrain [15240]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kültéri PE fekete GYFTY-12F OM3 OptiC *[15143] 
Telepítés: közműalagútba, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kült. PE fek. páncélozott 60011435 Draka [17368]
Telepítés: közműalagútba, fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kül-/beltéri fek.GFOM3UNI24LU Brand-Rex *[15704] 
Telepítés: közműalagútba, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kül-/beltéri LSOH fek.TB24OM3-Eca KELine [16175]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, szoros illesztésű köpeny
Kérjen ajánlatot!
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 24ér kültéri PE fekete Fibrain *[15734] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  4ér kül-/beltéri LSHF kék 2kN 60018863 Draka [16716]
Telepítés: közműalagútba, központi csöves, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  4ér kül-/beltéri LSHF kék 3kN 60011297 Draka [16711]
Telepítés: közműalagútba, központi csöves, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  4ér kül-/beltéri LSOH szürke v. Fibrain [15946]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, központi csöves, laza illesztésű köpeny
Kérjen ajánlatot!
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  4ér kül-/beltéri LSOH TB-04OM3-Eca KELine [16167]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, szoros illesztésű köpeny
Kérjen ajánlatot!
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  8ér kül-/beltéri LSHF kék 60011301 Draka [16177]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, központi csöves, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3)  8ér kül-/beltéri LSOH szürke v. Fibrain [15945]
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, központi csöves, laza illesztésű köpeny
Kérjen ajánlatot!
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri PE fekete Brand-Rex *[15466] 
Telepítés: közműalagútba, behúzókábel, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny
raktáron
 
1/13.oldal