- Regisztráció

"optic" keresés eredménye

1 - 24 / 220termék
Bruttó ár 
0< Optikai szerelőkészlet bérelhető
Szerelőkészlet optikai hálózatépítő FOTK-03-PRO OptiC
Kérjen ajánlatot!
Acél rögzítő szalag optikai kötödobozokhoz (1pár) OptiC [17091]
Termékkód (AA):17091; Telepítés: oszlopra, opt. kötödoboz oszlophoz való rögzítéséhez, fém
80 napon belül
Adapter LC/MU illesztő CL-400R optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12768] 
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
raktáron
Adapter SC/ST/FC illesztő CL-400 optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12767] 
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
raktáron
Adapter ST illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz OptiC *[14847] 
ST típusú illesztőfej OPM-B teljesítménymérőhöz
raktáron
Köpeny: halogénmentes, lángálló
Kérjen ajánlatot!
Előlap 8port üres (STslx) fekete OptiC [17062]
Termékkód (AA):17062, ST csatl. számára
raktáron
Kábelcséve OptiC [17070]
Termékkód (AA):17070, normál magasságú, műanyag
raktáron
Kábelcséve OptiC [17071]
Termékkód (AA):17071, normál magasságú, műanyag
raktáron
Kábelcséve OptiC [17072]
Termékkód (AA):17072, dupla magas, műanyag
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM3) 12ér kültéri PE fekete GYFTY-12F OM3 OptiC *[15143] 
Telepítés: közműalagútba, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM4) 12ér kül-/beltéri LSOH viola OptiC *[15246] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
raktáron
Kábel opt. MM 50/125 (OM4)  8ér kül-/beltéri LSOH viola OptiC *[15321] 
Telepítés: közműalagútba, nem fémes rágcsálóvédelem, laza illesztésű köpeny, központi csöves
rendelésre
Kábel opt. SM 9/125 12ér kül-/beltéri (FTTH)/lég fekete OptiC *[15515] 
Opt. szál: G.652.D (OS2); Telepítés: közműalagútba, oszlopra, feszítőszálas, laza illesztésű köpeny
raktáron
Kábel opt. SM 9/125 12ér kültéri lég (Fig8) fekete OptiC *[17523] 
Opt. szál: G.657.A1; Telepítés: közműalagútba, oszlopra, Fig.8
raktáron
Kábel opt. SM 9/125  4ér kül-/beltéri (FTTH) LSZH fek. GJXFH-4B6 OptiC *[13508] 
Opt. szál: G.657.A1; Telepítés: közműalagútba, könnyen csupaszolható
raktáron
Kötődoboz Üres 12/2p (12xKeystone/2xSCslx/LCdlx) OptiC [17067]
Termékkód (AA):17067; Csatl. fajtája: SC slx/LC dlx/E2000 kuplungok számára, 6P6C, RJ45 (8P8C), besüllyeszthető (padló, fal), beépíthetű (álmennye, fé
raktáron
Multimédia kötő-/szerelő doboz beltéri OptiC [17068]
Termékkód (AA):17068, besüllyeszthető (padló, fal), beépíthetű (álmennye, fém
raktáron
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC DLX OptiC *[12758] 
multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
raktáron
Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]
multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
raktáron
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [15651]
multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
raktáron
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15571]
multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
raktáron
Opt. adapter MM OM4 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15542]
multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
raktáron
   

on