- Regisztráció

Nagy dinamikatartományú műszerek!

2020.08.12.

Grandway

Már rendelhetők! Új, még érzékenyebb, nagyobb dinamikatartományú műszerek!

PON és FTTH(x) hálózatok még pontosabb mérésére is alkalmas.

________________________

A két új modell 45dBm dinamikatartományú (1310nm):

 

Grandway FHO5000

 

OTDR FHO5000 1310/1550nm FHO5000-D45-PM-TS-FM-SC/UPC-HUN+ [17401]

  • Mérési tartomány: 1310 / 1550 nm
  • Dinamika tartomány: 45 / 43 dBm

 

OTDR FHO5000 1310/1550/1625nm FHO5000-T45F-LS-PM-SC/UPC-HUN+ [17400]

  • Mérési tartomány: 1310 / 1550 / 1625 nm
  • Dinamika tartomány: 45 / 43 / 43 dBm

 

____________________

 

FHO5000 OTDR termékcsalád

 

YouTube - Agenda Age | Grandway FHO5000

Tekintse meg videónkat YouTube csatornánkon!

YouTube - Agenda-Age

 

A Grandway FHO5000 OTDR készüléket széleskörű alkalmazhatóság jellemzi. Beépített optikai teljesítménymérővel és beépített hibakereső, ellenőrző, azonosító lézerrel rendelkezik. Nagy méretű, nagy felbontású, emelt fényerejű kijelzője megkönnyíti a munkavégzést terepen is. Opcionális lehetőségek: mérő lézer-fényforrás, digitális mikroszkóp csatlakoztatási lehetőség. A műszer kalibrációja 3 évig érvényes.

Részletes leírást a termékcsaládról itt talál! >>

 

Teljesen magyar nyelvű menüvel és használati útmutatóval, valódi magyaroszági garanciával és szervizháttérrel!

 

 _________________________________________
 

Tekintse meg a termékcsalád további modelljeit webáruházunkban!

Grandway FHO5000

Tovább a webáruházunkba!

 _________________________________________

Ismerje meg az OTDR működését további videóinkon keresztül!

HDMI + 2x2 audio csatornás + RS485 Optikai Konverter

Optikai szálillesztő mérőtoldó használata

 _________________________________________

 
Termékeink budapesti bemutatótermünkben

megtekinthetőek és kipróbálhatóak!

 

on