- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.

Opt. csillapító elem 10dB MM (OM3/4) LC/UPC OEM [14665]

Kérjen ajánlatot a szállítási lehetőségekről!
Kért mennyiség: db
 Termékadatok:  

Cikk kód: 14665

Termék elérhetőség: egyedi termék - ajánlat alapján

Opt. szál módusa: multi módusú (Multi-Mode)

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.LC/UPC - LC/UPC

Duplexitás: SLX (szimpla)

Kábel kompatibilitás Ez a paraméter azt mutatja meg, hogy az adott csatlakozó mely, az Agenda-Age Kft-nél kapható kábelekre szerelhető rá. 50/125 µm MM

Egyéb termék információ: 10dB (OM3/4)

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OEM