- Regisztráció
<< Vissza
Bruttó ár
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.
Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > ST/UPC DLX  2m D3mm OptiC *[17566]
 
Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > ST/UPC DLX  2m D3mm OptiC *[17566]-aPatch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > ST/UPC DLX  2m D3mm OptiC *[17566]-b

Patch kábel MM 50/125 (OM3) SC/UPC < > ST/UPC DLX 2m D3mm OptiC *[17566]

Elérhetőség:Raktáron
Kért mennyiség: db
 Termékadatok:  

Cikk kód: 17566

Termék elérhetőség: KIFUTÓ! Csak a készlet erejéig!

Opt. szálfajta: MM (50/125) - OM3

Beillesztési veszteség (≤dB): IL (Insertion Loss)0,3

Duplexitás: DLX (dupla)

Opt. csatlakozó: SC/UPC < > ST/UPC

Kábelköpeny anyaga A kábel legkülső védőrétegének (köpeny) anyagfajtája. Olvasson róla Tudásbázisunkban ...továbbLSZH (minimális füstkibocsájtású, halogénmentes)

Hosszúság Ez a paraméter a termék hosszúságának értékét mutatja.2 m

Átmérő (külső): 3 mm

Szín A termék színét jelöli. Minden esetben a termék külső burkolatának a domináns, vagy teljes színét.zöld

Kompatibilitás Az adott termék mely másik termékkel helyettesíthető vagy mely termékhez (termékekhez) használható.50/125 MM OM3, OM2

Megfelelőség: RoHS

Adatlap (gyártói): optic/SC-ST OM3 DX Patchcord.pdf

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.OptiC