- Regisztráció
<< Vissza nettó ár: bruttó ár:
A kedvezményes árak megtekintéséhez kérjük lépjen be, vagy regisztráljon ingyenesen.

Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698] 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698]

Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698]

Kérjen ajánlatot a termék szállítási lehetőségeiről!

db    


Termékadatok

Termékkód (AA): 15698

Termék elérhetőség: rendelhető

OPM hullámhossz Optical Power Meter, azaz Optikai Teljesítmény-Mérő, mely egyben Csillapításmérő hullámhossza, amin az előre elvégzett kalibrációnak megfelelően pontos méréseket lehet végezni.1310nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz, mely később a MM (MultiMode) kábeleken is alkalmazottá vált adatátviteli hullámhossz., 1490nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz., 1550nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz. Általában a BiDi, és a nagyobb adatátviteli távolságot biztosító rendszerekben alkalmazzák, a kábelen tapasztalható kissebb csillapítási jellemzők okán.

Egyéb termék információ: Beépített memória, 1000 mérés számára

Termékkód (gyártói): FHP3P01

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.Grandway

Tartozékok Ez azt írja le, hogy a termék mellé milyen eszközöket csomagolt a gyártó a gyári kiszerelésében.4 db NiMH akkumulátor (AA 2500mAh), SC/PC mérőfej, USB/miniUSB adatkábel, Szoftver CD, Minőségi bizonylat, Hordtáska,

Adatlap (gyártói): grandway/FHP3P01 PON datasheet.pdf

Használati útmutató (angol) A termék használati útmutatója, kézikönyve, amely a termék, vagy termékcsalád jellemzőit, üzemeltetését, karbantartását tartalmazza.grandway/manual/FHP3P01 PON User Manual.pdf

Megfelelőség: CE

Garancia idő Az az időtartam, amin belül, a termék gyártója, importőre, illetve az Agenda-Age Kft. a garanciális kötelezettségeknek eleget tesz.24 hónap